KONST / Litografier / Färglitografi 15792094

nr 1579 2094

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Signerad, numrerad 176/330. Färglitografi. Bladets mått: 40x46, oramat löst blad

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:33:43

18/11 15:59:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 nov

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren